• متر پروانه یکی از بهترین و مناسب ترین متر خیاطی می باشد. این متر پروانه دارای شماره های حکاکی شده پر رنگی می باشد که شما می توانید آن ها را به راحتی بخوانید. این متر پروانه در رنگ های سفید، آبی ، سبز ، زرد و صورتی تولید شده است.

  3,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • maraton متر یک متر بسیار زیبایی می باشد که دارای رنگبندی بسیار زیبایی است. این maraton متر به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد می تواند در برابر کشیدگی و گذر زمان مقاوم باشد و دچار خرابی نشود. این maraton متر در رنگ های آبی ، زرد و صورتی تولید شده است.

  3,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • متر پروانه جعبه دار مناسب برای اندازه گیری در خیاطی کاربرد بسیار زیادی دارد. این مدل از متر دارای تاریخچه طولانی می باشد که از گذشته تا به حال در حال استفاده بوده است و می تواند برای شما حس نوستالژیک نیز ایجاد بنماید. این نوار در رنگ های  سفید، آبی، سبز، زرد و صورتی موجود می باشد.

  3,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • گونیا اشل 1/4 مناسب برای کشیدن انواع خط های الگو های خیاطی می باشد که از جنس پلاستیک شیشه ای شفاف ساخته شده است. این گونیا دارای درجه بندی های اندازه گیری می باشد که با کمک آن بتوانید خطا های الگو کشیدن خود را به حداقل برسانید. خرید انواع خط کش خیاطی در خرازی آنلاین قیطون

  2,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته