• نوار گل گیپور برگ آبشاری کوچک زرشکی مناسب برای استفاده در انواع لباس ها و وسایل پارچه ای می باشد. این نوار گل گیپور برگ آبشاری کوچک زرشکی دارای قیمت بسیار ارزانی می باشد که به دو صورت به فروش می رسد.

  6,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل گیپور برگ آبشاری بزرگ کرمی مناسب برای تزین لباس های شما می باشد که با توجه به رنگ کرمی آن می توان آن را در انواع لباس های سفید و کرمی و رنگ روشن استفاده نمود. این نوار گل گیپور برگ آبشاری بزرگ کرمی دارای قیمت خوبی می باشد.

  6,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل گیپور برگ آبشاری بزرگ سرمه ای مناسب برای استفاده در انواع لباس ها و وسایل می باشد که این طرح آن به قدری زیبا می باشد که گویی شما می خواهید آن را برای همه وسایل خود استفاده نمایید. خرید نوار گل گیپور برگ آبشاری بزرگ سرمه ای

  6,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل گیپور برگ آبشاری بزرگ زرشکی یکی از بهترین و جدیترین نوار های تزیینی ساخته شده توسط کشور ترکیه می باشد. این نوار گل گیپور برگ آبشاری بزرگ زرشکی دارای بدنه ای ساخته شده از نخ های گیپور می باشد.

  6,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل شقایق نگین دار حرارتی متری یه صورت حرارتی نصب می شود. شما می توانید به کمک اتو چشب های حرارتی موجود در پشت این نوار گل شقایق نگین دار حرارتی متری را بر روی سطح مورد نظر آب کرده و پس از سرد شدن آن میبینید که این نوار گل شقایق نگین دار حرارتی متری به آن چسبیده است.

  60,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گیپور پنلی مشکی نخ پنبه ترک مناسب برای استفاده در تزیین انواع وسایل و لباس های شما می باشد. این نوار گیپور پنلی مشکی نخ پنبه ترک دارای طرح بسیار زیبایی می باشد به گونه ای که این نوار گیپور پنلی مشکی نخ پنبه ترک در ترکیه ساخته شده است که دارای جنس مرغوبی است.

  15,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گیپور ابریشمی دو ردیف گل و برگ ریز به صورت دو ردیف گل طراحی شده است که این حالت دو طرفه بودن باعث شده که بتوانید آن را در لبه وسایلی استفاده کندی که آن ها را به صورت دو رو استفاده می نمایید. این نوار گیپور ابریشمی دو ردیف گل و برگ ریز به صورت ساتن می باشد. 

  25,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • گل گیپور رز مشکی نخ پنبه ترک مناسب برای استفاده در انواع وسایل پارچه ای شما می باشد که بتوانید به کمک آن طرح بسیار زیبایی به آن ها بدهید. این گل گیپور رز مشکی نخ پنبه ترک در رنگ مشکی تولید شده است که می توانید آن را به دو صورت نواری یا اپیلیکه ای خریداری نمایید.

  5,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار زرد دارای بدنه ای از جنس حریر دوزی شده می باشد که دارای نگین های کریستالی زیبایی می باشد. این نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار در رنگ زرد تولید شده است که می توانید آن را در دو صورت نواری و اپلیکه ای خریداری نمایید.

  35,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار بوته ای گلابتون 002 یکی از جدیدترین و بهترین و در عین حال زیبا ترین تکه دوزی ها می باشد. این نوار بوته ای گلابتون 002 به دو صورت تکی و نواری به فروش میرسد. این نوار بوته ای گلابتون 002 دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد که می تواند خرید خوبی برای شما باشد.

  4,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار بوته ای گلابتون 001 دارای طرح گل بسیار زیبایی می باشد که به رنگ صورتی می باشد. این نوار بوته ای گلابتون 001 به دو صورت اپلیکه ای و نواری به فروش می رسد که می توانید آن ها را به راحتی سفارش بدهید. این نوار بوته ای گلابتون 001 دارای قیمت مناسبی می باشد.

  4,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار طلایی 6سانتی متری یک طرفه نگین دار دارای سایز و عرض 6 سانتی متری می باشد. شما می توانید با توجه به رنگ طلایی این نوار 6 سانتی متری یک طرفه نگین دار، آن را به انواع لباس ها و وسایل پارچه ای خود طرح های بسیار زیبایی بدهید.

  25,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار مشکی به دلیل رنگ سیاه و مشکی که دارد را می توان در انواع لباس ها در رنگ ها و طرح های زیبایی استفاده نمود به آن لباس ها طرح بسیار زیبایی بدهید. این نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار مشکی دارای گل زیبایی می باشد.

  35,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار صورتی دارای حالت نصب آسان و ساده ای می باشد که شما می توانید بسته به نوع استفاده ی خود آن را به کمک نخ و سوزن یا چسب های حرارتی نصب نمایید. این نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار صورتی دارای رنگ صورتی است.

  35,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای دارای طرح بسیار زیبایی از گل های ریز پشت سر هم می باشد که شما می توانید این نوار گل حریر را به دو صورت تکی یعنی یک گل و یا به صورت متری به میزان لازم خود سفارش دهید. این نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای دارای بدنه ای از جنس ساتن است.

  35,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار گلبهی دارای طرح بسیار زیبایی می باشد که طرح به کار رفته بر روی آن به صورت گل های بسیار زیبایی در رنگ گلبهی می باشد. این نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار گلبهی را می توانید به دو صورت اپلیکه ای ( تکی ) و نوار (متری) خرید کنید.

  35,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سفید نواری بسیار زیبا می باشد که دارای جنس ساتن می باشد. طرح گل های بسیار زیبایی آن به صورت نگین هایی زیبا در وسط گل های سفید رنگ آن می باشد. این نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سفید دارای قیمت مناسب است.

  35,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل گیپور و حریر نگین پلاستیکی یکی از بهترین و جدید ترین نوار های نگین دار می باشد که دارای طرح گیپوری می باشد. این نوار گل گیپور و حریر نگین پلاستیکی بسیار زیبا است که به رنگ مشکی تولید شده است. 

  35,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گیپور شکوفه و برگ نگین دار یکی از زیبا ترین و خاص ترین نوار های تزیینی می باشد که این نوار گیپور شکوفه و برگ نگین دار بسیار زیبا است. این نوار گیپور شکوفه و برگ نگین دار دارای بدنه ای از جنس گل های گیپور می باشد.

  30,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل گلبهی گیپور مروارید دار یکی از زیبا ترین و شاد ترین نوارهای تزیینی می باشد که این نوار گل گلبهی گیپور مروارید دار با داشتن مرواریدی در خود باعث زیبا تر شدن آن شده است. این نوار گل گلبهی گیپور مروارید دار را به دو صورت خریداری نمایید.

  2,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گل گیپور سرمه ای مروارید دار دارای طرح بسیار زیبا و خاصی می باشد که گل های آن به رنگ سرمه ای می باشند. این نوار گل گیپور سرمه ای مروارید دار دارای حالت گیپور می باشد که می توانید آن را به لباس های خود بدوزید.

  30,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گیپور شکوفه سه سایز مشکی یک نوار تزیینی بسیار زیبا می باشد که در خود از بهترین نخ ها و جنس ها استفاده کرده است. این نوار گیپور شکوفه مشکی دارای سه سایز مشکی رنگ می باشد. نوار گیپور شکوفه سه سایز مشکی طرح بسیار زیبایی دارا است.

  15,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار گیپور شکوفه درشت تک لایه ساده دارای طرح بسیار زیبایی می باشد به گونه که می توان آن را بر روی انواع پارچه ها استفاده نمود. این نوار گیپور شکوفه درشت تک لایه ساده دارای نخ ها و جنس بسیار با کیفیتی می باشد که اصلا دچار خوردگی نمی شود.

  14,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوار پروانه ای گیپور دارای طرح های پروانه ای بسیار زیبایی می باشد به گونه ای که می توانید آن را به دو صورت خریداری نمایید. این نوار پروانه ای به حالت گیپور می باشد که می توان از آن بر روی انواع لباس ها استفاده نمود.

  45,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  حرارتی (اتویی)
  نوع نصب
  واحد فروش