آموزش قلاب بافی گوشواره هندوانه

آموزش قلاب بافی گوشواره هندوانه

آموزش قلاب بافی گوشواره هندوانه:

قلاب بافی هنر بسیار زیبایی می‌باشد که به وسیله آن می‌توان وسایل گوناگونی را تولید نمود. وسایلی همچون رومیزی قلاب بافی، لباس قلاب بافی، زیر لیوانی، عروسک قلاب بافی و ...
اما بلاگ خرازی قیطون قصد دارد در این مطلب به شما ساخت یک گوشواره بسیار زیبا را به روش قلاب بافی آموزش دهد. این گوشواره به شکل هندوانه می‌باشد اما شما با یادگیری مدل های دیگر همچون گل های متفاوت و ... می‌توانید مدل های دیگری از این گوشواره را تهیه نمایید.

لوازم مورد نیاز برای ساخت گوشواره هندوانه‌ای قلاب بافی:

میل قلاب بافی
4 عدد حلقه متوسط
قلاب گوشواره
کاموا به رنگ های قرمز، سفید، سبز، مشکی یا قوه ای تیره

نحوه بافت گوشواره هندوانه ای:

ابتدا مطابق ویدیو می‌بایست یک دایره قرمز رنگ ببافید، سپس به دور آن یک حلق ه سفید رنگ ببافید. پس از این کار باید دایره را تا کنید تا به شکل نیم دایره شود، و نخ های اضافی کامواره را به داخل نیم دایره قرار دهید تا پس از اتمام کار پیدا نباشند. سپس باید به دور قسمت سفید، مطابق ویدیو کاموای سبز رنگ را ببافید. در آخر برای ایجاد تخمه های هندوانه، با استفاده از کاموای مشکی یا قهوه ای به هندوانه خود تعدادی کوک بزنید به صورتی که مانند تخمه هندوانه شود. در پایان می‌بایست هندوانه بافتنی خود را به حلقه ها آویزان کنید و قلاب های گوشواره را نیز به حلقه متصل نمایید. به همین راحتی گوشواره هندوانه ای شما آماده است.