آموزش ساخت قاب تزئینی با دکمه

آموزش ساخت قاب تزئینی با دکمه

قاب تزئینی با دکمه

به وسیله دکمه لباس می‌توان وسایل تزئینی جذاب و گوناگونی ساخت. فقط کافی است که با تهیه انواع دکمه آنها را به اشکال مورد نظر خود دربیاورید. شاید بسیاری از شما به سادگی از لباس های کهنه خود بگذرید و آنها را دور بیندازید. در حالی که به شما توصیه می‌کنیم قبل از دور انداختن آنها، دکمه هایشان را جدا نمایید و برای ساخت وسایل تزئینی از آنها استفاده نمایید. اکنون در این مطلب از بلاگ قیطون قصد داریم به شما ساخت یک وسیله تزئینی زیبا به وسیله دکمه های مختلف را آموزش دهیم.

لوازم مورد نیاز برای ساخت قاب تزئینی با دکمه:

  • قاب عکس
  • مقوای سفید
  • انواع دکمه لباس
  • چسب و کاتر
  • مقوای متناسب با طیف رنگی دکمه هایتان

آموزش ساخت قاب تزئینی با دکمه:

ابتدا دکمه های مورد نظرتان را تهیه نمایید، سپس مقوای متناسب با طیف رنگی دکمه هایتان را انتخاب کرده و هر طرحی که مایل هستید را روی آن طراحی کنید، اگر طبق ویدیو آموزشی که در این مطلب ارائه شده است، بخواهید عمل کنید، ما یک طرح ساده و در عین حال زیبا که به شکل ماه هست را به شما آموزش داده‌ایم. پس از اینکه طرح شما قطعی شد، یک مقوای سفید دقیقا با ابعاد مقوای متناسب با طیف رنگی دکمه هایتان تهیه کرده و دقیقا آن طرح را روی آن نیز پیاده‌سازی نمایید. اکنون به وسیله کاتر طرح مورد نظر روی مقوای سفید را ببرید و از آن جدا نمایید.

اکنون نوبت چسباندن دکمه هاست. برای انجام این کار فقط کافی است دکمه های مورد نظرتان را به صورت جذاب روی طرح مشخص شده روی مقوای متناسب با طیف رنگی دکمه هایتان بچسبانید. توجه داشته باشید دکمه ها نباید از خطوط طرح شما بیرون زدگی داشته باشد و فقط در محدوده طرح باید چسبانده شوند تا کار شما تمیز و زیبا شود. پس از اتمام این کار می‌بایست مقوای سفید را طبق ویدیو رو مقوای متناسب با طیف رنگی دکمه هایتان بچسبانید به این صورتي طرح تزئین شده شما با دمه از وسط آن مشخص است و اینگونه اثر هنری شما جلوه خاص تری پیدا می‌کند. در پایان کار نیز، این اثر هنری زیبا را قاب کنید تا جذاب تر شود.