Click for more products.
No produts were found.
×

گل پر ساتن سایز کوچک آبی لی

گل حریر نواجنس ساتن سایز کوچک متری آبی لی به دلیل داشتن رنگ و جنس لی مانند می تواند در پارچه های لی برای شلوار لی  و یا لباس های لی استفاده کند. این گل حریر نواجنس ساتن سایز کوچک متری آبی لی دارای قیمت مناسبی می باشد.

Read moreShow less
25,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
1010001228
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

گل پر ساتن سایز کوچک آبی لی


گل حریر نواجنس ساتن سایز کوچک متری آبی یکی از زیباترین نوار های تزیینی می باشد که این گل حریر نواجنس ساتن سایز کوچک متری آبی لی را می تواند در لباس های جنس لی استفاده نمود. گل حریر نواجنس ساتن سایز کوچک متری آبی یکی از زیبا ترین و مناسب برای تزیین انواع وسایل شما می باشند. این نوار تزیینی را می توان برای تزیین لبه های وسایل ، گوشه های لباس های بچگانه و زنانه، مانتو ها، کیف و کفش استفاده کرد. این گل حریر نواجنس ساتن سایز کوچک متری آبی لی به همراه گل ها و گبرگ های بزرگ آن طرح بسیار زیبایی پیدا کرده است. این نوار بسیار زیبا توسط بهترین نخ ها و وسایل خرازی تولید شده است. این نخ با کیفیت دوام بسیار زیادی در برابر کشیدگی و پارگی دارد.

خرید گل پر ساتن سایز کوچک آبی لی


طرح های بسیار لوکسی که شما به کمک این نوار گل حریر نواجنس ساتن سایز کوچک متری آبی لی به وسایل خود می دهید، چشم هر فردی را به آن خیره نمایید. گل حریر نواجنس ساتن سایز کوچک متری آبی لی را می توان به کمک یک اتوی گرم به لباس و وسایل خود بدوزید. گل حریر نواجنس ساتن سایز کوچک متری آبی لی را می توان حتی برای تزیین خانه و دکوراسیون خانه نیز استفاده نمود. گل حریر نواجنس ساتن سایز کوچک متری آبی لی گل هایی می باشد که جنس بدنه آن به صورت حریر می باشد و در وسط گل های آن نگین های زیبایی می باشد.

Read moreShow less
جزئیات محصول
1010001228

مشخصات

رنگ نوار
آبی نفتی
کشور سازنده
ایران
جنس
ساتن
نوع نصب
عادی
رنگ
آبی
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in