Click for more products.
No produts were found.
×

گل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز

گل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز یکی از جدیدترین و بهترین نوار های تزیینی می باشد که دارای گل های قرمز زیبایی می باشد. ابن گل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز عاوه بر گل های قرمز دارای نوار قرمز رنگی نیز می باشد که طرح بسیار زیبا به آن داده است.

Read moreShow less
25,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
10100023
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

گل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز

این گل تزیینی که گل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز یکی از زیباترین نوار های تزیینی برای استفاده در تزیین اانواع وسایل می باشد.گل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز را می تواند در لباس های جشن ها و لباس های دخترانه استفاده نمودگل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز یکی از زیبا ترین و مناسب نوار های خیاطی برای تزیین انواع وسایل پارچه ای شما می باشند. این نخ با کیفیت دوام بسیار زیادی در برابر کشیدگی و پارگی داردگل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز را می توان حتی برای تزیین خانه و دکوراسیون خانه نیز استفاده نمود. گل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز دارای جنس بدنه ای به صورت حریر و ساتن می باشد.

خرید گل حریر قرمز

طرح های بسیار لوکسی که شما به کمک این گل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز به وسایل خود می دهید، چشم هر فردی را به آن خیره نمایید. گل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری قرمز را می توان به کمک یک اتوی گرم به لباس و وسایل خود بدوزید. این نوار تزیینی را می توان برای تزیین لبه های وسایل ، گوشه های لباس های بچگانه و زنانه، مانتو ها، کیف و کفش استفاده کردگل حریر جنس ساتن سایز کوچک متری صورتی به همراه گل ها و گبرگ های کوچک آن طرح بسیار زیبایی پیدا کرده است. این نوار بسیار زیبا توسط بهترین نخ ها و وسایل خرازی تولید شده است.

Read moreShow less
جزئیات محصول
10100023

مشخصات

رنگ نوار
قرمز
جنس
ساتن
نوع نصب
عادی
رنگ
قرمز
مدل
گل دار
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in