Click for more products.
No produts were found.
×

نوار گل حریر دوز گلدوزی شده ایرانی نگین دار زرشکی

نوار گل حریر دوز گلدوزی شده ایرانی نگین دار زرشکی را می توان در انواع لباس ها و وسایل پارچه استفاده نمود. نوع نصب آن به صورت دوخت می باشد که می توانید آن را به کمک چرخ خیاطی و یا نخ و سوزن آن را بدوزید. نوار گل حریر دوز گلدوزی شده ایرانی نگین دار زرشکی کاملا ایرانی می باشد.

Read moreShow less
40,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده
خرید متری یا تکی

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
101000151
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

نوار گل حریر دوز گلدوزی شده ایرانی نگین دار زرشکی

نوار گل حریر دوز گلدوزی شده نگین دار مناسب برای تزیین انواع وسایل پارچه ای شما خریداران عزیز می باشند. این نوار شکیل و زیبا را می توان در انواع لباس ها و بالش و پتو ها و... استفاده نمود. این نوار حریر دوز دارای رنگ زرشکی می باشد که نگین های سفید موجود در وسط گل های آن، طرح بسیار زیبایی داده است. طرح گل ها کار شده بر روی آن بسیار زیبا می باشد. در تولید این نوار نگین دار حریر دوزی شده از بهترین اجناس به کار رفته است تا بتواند استحکام بالایی داشته باشد و سال های بسیاری را برای شما کار بدهد.

بهترین نوار گلدوزی کاملا ایرانی

شما می توانید با دوختن این نوار به لباس ها، طرح های قشنگ و لوکسی را تشکیل دهید و زیبایی آن را چند برابر نمایید. نحوه نصب این نوار به صورت دوختنی می باشد که می توانید برای دوخت آن از چرخ های خیاطی یا نخ و سوزن نیز استفاده نمایید. گل های این محصول به حالت حریر دوزی شده که زیبایی استفاده از آن را چند برابر نماید. این نوار بسیار زیبا در کشور عزیز خودمان یعنی ایران تولید شده است. شما می توانید این نوار زیبا را به هر کجای لباس ها یا وسایل و به هر نحو و شکلی که دوست دارید دوخته و طرح های بسیار زیبایی به آن بدهید.

Read moreShow less
جزئیات محصول
101000151

مشخصات

رنگ نگین
کریستالی
رنگ نوار
زرشکی
کشور سازنده
ایران
جنس
حریر دوزی شده
مدل
گل دار
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in