Click for more products.
No produts were found.
×

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای سرمه ای

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای سرمه ای بسیار زیبا می باشد که می تواند چشم هر بیننده ای را به خود جلب نماید. این نوار تزئینی مناسب برای انواع وسایل پارچه ای هم چون بالشت، لباس و... می باشد که می توان آن را در همه مکان های پارچه مورد نظر دوخت

Read moreShow less
40,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده
خرید متری یا تکی

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
101000152
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای سرمه ای

نحوه نصب این نوار گلدوزی اپلیکه ای کاملا به سلیقه شما می باشد زیرا شما می توانید ان را به هر کجای لباس ها یا وسایل و به هر نحو و شکلی که دوست دارید دوخته و طرح های بسیار زیبایی به آن بدهید . در پشت این نوار گلدوزی نگین دار نوعی چسب مخصوص قرار گرفته است که با قرار دادن آن بر روی اجناس پارچه ای و قرار دادن جسم نسبتا داغی مانند اتو بر روی آن را بچسبانید. برای بهتر چسبیدن بهتر است که از اتوی داغ اتوی سردی یا سطح صاف سردی بر روی آن بکشید. شما می توانید برای جلوگیری از سوختن این نوار برو آن پارچه محافظی قرار دهید و سپس آن را بچسبانید.

خرید نار پلدوزی حرارتی با کیفیت

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای مناسب برای تزیین انواع وسایل پارچه ای شما می باشند. این نوار را می توان در انواع لباس ها و بالشت و پتو ها و... استفاده نمود. رنگ این نوار گلدوزی نگین دار مشکی و سرمه ای می باشد که رنگ بنفش به آن طرح بسیار زیبایی داده است. دارای طرح های گلی بسیار زیبایی می باشد. شما می توانید با چسباندن و دوختن این نوار به لباس ها، طرح های قشنگ و لوکسی را تشکیل دهید و زیبایی آن را چند برابر نمایید. در تولید این نوار نگین دار گل گلدوزی شده از بهترین اجناس به کار رفته است. در وسط گل های این نوار گلدوزی حرارتی، نگین های سفید رنگ زیبایی به کار رفته است.
 این مدل نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای به دو صورت در خرازی آنلاین قیطون به فروش می رسد.

Read moreShow less
جزئیات محصول
101000152

مشخصات

رنگ نوار
سرمه ای
نوع نصب
حرارتی به وسیله ی اتو
جنس
گلدوزی شده
مدل
گل دار
حرارتی (اتویی)
دارد
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in