Click for more products.
No produts were found.
×

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای گلبهی

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای گلبهی دارای طرح بسیار زیبایی می باشد که دارای رنگ مشکی و گلبهی است. از این نوار گلدوزی شده در انواع لباس ها و وسایل پارچه ای استفاده می کنند و با چسباندن و نصب نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای گلبهی به آن ها طرح بسیار زیبایی می دهد.

Read moreShow less
40,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده
خرید متری یا تکی

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
101000152
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای گلبهی

نحوه نصب این نوار گلدوزی اپلیکه ای کاملا به سلیقه شما ربط دارد زیرا شما می توانید ان را به هر کجای لباس ها یا وسایل و به هر نحو و شکلی که دوست دارید و با سلیقه شما می باشد بچسبانید. در پشت این نوار گلدوزی نگین دار نوعی چسب مخصوص قرار گرفته است که با قرار دادن آن بر روی اجناس پارچه ای و قرار دادن جسم نسبتا داغی مانند اتو بر روی آن را بچسبانید. برای بهتر چسبید بهتر است، از اتوی داغ اتوی سردی یا سطح صاف سردی بر روی آن بکشید. شما می توانید برای جلوگیری از سوختن این نوار برو آن پارچه محافظی قرار دهید و سپس آن را بچسبانید.

نوار حرارتی گل دار

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای مناسب برای تزیین انواع وسایل پارچه ای شما می باشند. این نوار را می توان در انواع لباس ها و بالشت و پتو ها و... استفاده نمود. رنگ این نوار گلدوزی نگین دار مشکی می باشد که دارای طرح های گلی بسیار زیبایی به رنگ گلبهی می باشد. با چسباندن و دوختن این نوار به لباس ها می توانید طرح قشنگ و لوکسی به آن ها بدهید و زیبایی آن را دو چندان نمایید. این نوار خوش ساخت می باشد که در تولید آن از بهترین اجناس به کار رفته است. در وسط گل های این نوار گلدوزی حرارتی، نگین های سفید رنگ زیبایی به کار رفته است. این نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ایگلبهی به دو صورت در خرازی آنلاین قیطون به فروش می رسد. برای مشهاده نوار های زیب و در طرح های دیگر کافی است بر روی نوار گلدوزی کلیک نمایید.

Read moreShow less
جزئیات محصول
101000152

مشخصات

رنگ نوار
گلبهی
نوع نصب
حرارتی به وسیله ی اتو
جنس
گلدوزی شده
مدل
گل دار
حرارتی (اتویی)
دارد
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in