Click for more products.
No produts were found.
×

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای نقره ای

این نوار بسیار زیبا دارای طرح گل بسیار زیباییی می باشد به گونه ای که می توان آن را در انواع لباس ها چسباند و به آن ها طرح بسیار زیبایی را داد. نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای نقره ای به رنگ مشکی و نقره ای تولید شده ایت که ترکیب این دو رنگ باعث لوکس شدن آن شده است.

Read moreShow less
40,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده
خرید متری یا تکی

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
101000152
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای نقره ای

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای مناسب برای تزیین انواع وسایل پارچه ای شما می باشند. این نوار را می توان در انواع لباس ها و بالشت و پتو ها و... استفاده نمود. رنگ این نوار گلدوزی نگین دار مشکی می باشد که دارای طرح های گلی بسیار زیبایی به رنگ نقره ای می باشد. با چسباندن و دوختن این نوار به لباس ها می توانید طرح قشنگ و لوکسی به آن ها بدهید و زیبایی آن را دو چندان نمایید. این نوار خوش ساخت می باشد که در تولید آن از بهترین اجناس به کار رفته است. در وسط گل های این نوار گلدوزی حرارتی نگین های سفید رنگ زیبایی به کار رفته است.

نوار گل دوزی نگین دار

نحویه نصب این نوار گلدوزی اپلیکه ای کاملا به سلیقه شما ربط دارد زیرا شما می توانید ان را به هر کجای لباس ها یا وسایل و به هر نحو و شکلی که دوست دارید و با سلیقه شما می باشد بچسبانید.در پشت این نوار گلدوزی نگین دار نوعی چسب مخصوص قرار گرفته است که با قرار دادن آن بر روی اجناس پارچه ای و قرار دادن جسم نسبتا داغی مانند اتو بر روی آن آن را بچسبانید. برای بهتر چسبید بهتر است بهد از اتوی داغ اتوی سردی یا سطح صاف سردی بر روی آن بکشید. شما می توانید برای جلوگیری از سوختن این نوار برو آن پارچه محافظی قرار دهید و سپس آن را بچسبانید. این نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای طلایی مشکی به دو صورت در خرازی آنلاین قیطون به فروش می رسد.

Read moreShow less
جزئیات محصول
101000152

مشخصات

رنگ نگین
کریستالی
رنگ نوار
نقره ای
کشور سازنده
ترکیه
نوع نصب
حرارتی به وسیله ی اتو
جنس
گلدوزی شده
سایز
متوسط
مدل
گل دار
حرارتی (اتویی)
دارد
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in