Click for more products.
No produts were found.
×

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای زرشکی

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای زرشکی دارای طرح گل بسیار زیبایی می باشد که رنگ آن به رنگ زرشکی می باشد. این نوار تزیینی به صورت حرارتی نصب می شود یعنی برای نصب آن فقط به اتوی داغ نیاز خواهید داشت.

Read moreShow less
40,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده
خرید متری یا تکی

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
101000152
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای زرشکی

نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای مناسب برای تزیین انواع وسایل پارچه ای می باشند. این نوار تزیینی را بیشتر در تزیین لبه ها و گوشه های لباس های بچگانه، زنانه، مانتو، کیف و کفش استفاده می نمایند. این نوار به رنگ زرشکی می باشد که با توجه به طرح و رنگ آن، می توان این نوار گل گلدوزی شده را در تزیین انواع رومیزی و رو تختی و حوله ها نیز استفاده نمایید. این نوار بسیار زیبا توسط بهترین نخ ها دوخته شده است. این نخ با کیفیت دوام بسیار زیادی در برابر کشیدگی و پارگی دارد.

نوار های تزیینی گل دار

با دوخت نوار نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای را می توانید با توجه به سلیقه خود به وسایل دوخته و طرح و حالت بسیار شیکی به آن بدهید. طرح های بسیار لوکسی که شما به کمک این نوار های بسیار زیبا به وسایل خود می دهید، چشم هر فردی را به آن وسیله خیره نمایید. نوار گل گلدوزی نگین دار حرارتی اپلیکه ای قرمز را می توان به کمک یک اتوی گرم به لباس و وسایل خود بدوزید. این نوار گل دارای چسب های مخصوص در پشت خود می باشد که با حرارت دیدن به وسایل پارچه ای می چسبند. بهتر از بعد گذاشتن اتوی داغ یک اتوی سرد یا یک جسم سطح صاف دار روی این نوار بکشید. این محصول را می توانید به دو مدل متری و یا اپلیکه ای بخرید.

Read moreShow less
جزئیات محصول
101000152

مشخصات

رنگ نوار
زرشکی
نوع نصب
حرارتی به وسیله ی اتو
جنس
گلدوزی شده
سایز
متوسط
مدل
گل دار
حرارتی (اتویی)
دارد
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in