Click for more products.
No produts were found.
×

نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای

نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای دارای طرح بسیار زیبایی از گل های ریز پشت سر هم می باشد که شما می توانید این نوار گل حریر را به دو صورت تکی یعنی یک گل و یا به صورت متری به میزان لازم خود سفارش دهید. این نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای دارای بدنه ای از جنس ساتن است.

Read moreShow less
35,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده
خرید متری یا تکی

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
1010001198
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای


نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای مناسب برای استفاده در تزیین وسایل پارچه ای ، لبه های وسایل ، گوشه های لباس های بچگانه و زنانه، مانتو ها، کیف و کفش استفاده کرد. این نوار سرمه ای رنگ دارای بدنه ای می باشد که به صورت گل حریر دوزی دوخته شده است. طرح به کار رفته بر روی آن به صورت گل و شکوفه های بسیار زیبایی می باشد که از جنس ساتن می باشند. این نخ با کیفیت دوام بسیار زیادی در برابر کشیدگی و پارگی دارد. نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای را می توان حتی برای تزیین خانه و دکوراسیون خانه نیز استفاده نمود. این نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای را می توانید به دو صورت اپلیکه ای ( تکی ) و نوار (متری) به فروش میرسد.

نوار حریر


نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای دارای نگین های کریستالی رنگی در وسط گلبرگ های خود می باشد که این نگین ها طرح بسیار زیبایی به آن داده است. شما می توانید به کمک این طرح هایی که به وسایل خود می دهید، چشم هر فردی را به آن خیره نمایید. این نوار تزیینی به صورت عادی نصب به کمک نخ و سوزن می باشد که شما می توانید این نوار گل حریر جنس ساتن کوچک نگین دار سرمه ای را می توان به کمک چسب های حرارتی و یک اتوی گرم به لباس و وسایل خود بدوزید. طرح های بسیار لوکسی که شما به کمک این مدل از نوار های گل حریر کوچک نگین دار بسیار متنوع می باشد.

Read moreShow less
جزئیات محصول
1010001198

مشخصات

رنگ نوار
سرمه ای
کشور سازنده
ایران
جنس
ساتن
نوع نصب
عادی
رنگ
سرمه ای
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in