Click for more products.
No produts were found.
×

گل حریر جنس حریر سایز کوچک سرمه ای

گل حریر جنس حریر سایز کوچک سرمه ای مناسب برای استفاده خیاطان و افرادی که علاقه زیادی به خیاطی برای تزیین وسایل خود می باشد است. گل های این تکه دوزی حریر به رنگ سرمه ای می باشد که با توجه به سایز کوچک بودن، آن را می توان در انواع قسمت های وسایل خود استفاده نمود. 

Read moreShow less
8,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده
خرید متری یا تکی

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
10100027
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

گل حریر جنس حریر سایز کوچک سرمه ای


گل حریر سایز کوچک دارای بهترین جنس حریر دوز شده می باشد. پارچه ای که در این این تکه دوزی بسیار خوش رنگ، استفاده شده است از با کیفیت ترین پارچه ها می باشد که می توان از آن برای تزیین روی انواع پارچه ها نصب نمود. گل حریر سایز کوچک دارای جنسی مقاوم در برابر کشیدگی می باشد که بسیار خوش طرح می باشد. شما می توانید از این تکه دوزی گل حریر سرمه ای را به صورت نواری و تکی استفاده نمایید. این گل حریر سایز کوچک را می توان به دو صورت نوار (متری) و اپلیکه ای (تکی) از خرازی آنلاین قیطون خریداری نمود.

تکه دوزی گل حریر سرمه ای

امروزه خیاط ها در کار ها و دوخت های خود از این مدل تکه دوزی ها استفاده می کنند. این گل های تزیینی حریر دوزی شده مناسب برای تزیین انواع لباس های بچه و بزرگسال و... می باشد. می توان از این گل حریر کوچک سایز که به رنگ سرمه ای تولید شده است را برای استفاده در تزیین خانه ها و مجلس ها برای جشن ها و مولودی ها و جشن تولد ها استفاده نمود. این تکه دوزی گل حریر به دلیل گل های زیبا، بسیار پر فروش می باشد. ابعاد این گل حریر سایز کوچک است. این مدل گل های تزیینی می باشد. این گل حریر دوزی شده را می توان به کمک نخ و سوزنی یا چسب های حرارتی به انواع وسایل پارچه ای خود متصل کرد و از آن استفاده نمود.

Read moreShow less
جزئیات محصول
10100027

مشخصات

رنگ نوار
سرمه ای
کشور سازنده
ایران
جنس
حریر دوزی شده
سایز
کوچک
مدل
گل دار
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in