Click for more products.
No produts were found.
×

گل حریر ساتن سایز بزرگ آبی فیروزه ای

گل حریر ساتن سایز بزرگ آبی فیروزه ای تولید شده از ساتن می باشد که به صورت حریردوزی شده می باشد. این گل حریر به دلیل سایز و شکل گل های موجود در آن دلیل شده که خیاطان از آن در بسیاری از طراحی ها استفاده نمایند. این گل حریر ساتن سایز بزرگ آبی فیروزه ای به دو صورت به فروش می رسد.

Read moreShow less
25,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده
خرید متری یا تکی
ناموجود

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
1010001128
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

گل حریر ساتن سایز بزرگ آبی فیروزه ای


این گل حریر ساتن سایز بزرگ دارای جنس حریر دوزی شده می باشد. پارچه ای که در این این تکه دوزی بسیار خوش استفاده شده است که می توان از آن برای تزیین روی انواع پارچه ها نصب نمود. گل حریر ساتن سایز بزرگ دارای جنس مقاوم و خوش طرح می باشد. این گل حریر ساتن سایز بزرگ را می توان به دو صورت نوار (متری) و اپلیکه ای (تکی) از خرازی آنلاین قیطون خریداری نمود. برای دیدن انواع گل تزیینی حریر دوزی شده کافی است به سایت ما مراجعه نمایید.

تکه دوزی حریر ساتن بزرگ 

پامروزه خیاط ها در کار ها و دوخت های خود از این مدل تکه دوزی ها استفاده می کنند. این گل های تزیینی حریر دوزی شده مناسب برای تزیین انواع لباس های بچه و بزرگسال و... می باشد. می توان از این گل حریر ساتن سایز بزرگ گه به رنگ آبی فیروزه ای تولید شده است مناسب برای استفاده در تزیین خانه ها و مجلس ها برای جشن ها و مولودی ها و جشن تولد ها استفاده نمود. این گل حریر ساتن به دلیل گل های زیبا، بسیار پر فروش می باشد. ابعاد این گل حریر سایز بزرگ است که این مدل گل های تزیینی می باشد. این گل حریر دوزی شده را می توان به کمک نخ و سوزنی یا چسب های حرارتی به انواع وسایل پارچه ای خود متصل کرد و از آن استفاده نمود.

Read moreShow less
جزئیات محصول
1010001128

مشخصات

رنگ نوار
آبی فیروزه ای
جنس
گلدوزی شده
سایز
بزرگ
رنگ
آبی
مدل
گل دار
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in