Click for more products.
No produts were found.
×

گل حریر ساتن سایز بزرگ کرم تیره

گل حریر ساتن سایز بزرگ کرم تیره یکی از بهترین و زیبا ترین گل حریر ساتن سایز بزرگ می باشد که خواهان بسیار زیادی دارد. این گل حریر ساتن سایز بزرگ کرم تیره را می توان در بالشت و پشتی هایی با رنگ قهوه ای استفاده نمود. گل حریر ساتن سایز بزرگ کرم تیره به دو صورت اپلیکه ای و نواری به فروش می رسد.

Read moreShow less
25,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده
خرید متری یا تکی
ناموجود

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
1010001128
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

گل حریر ساتن سایز کرم تیره

امروزه خیاط ها در کار ها و دوخت های خود از این مدل تکه دوزی ها استفاده می کنند. این گل های تزیینی حریر دوزی شده مناسب برای تزیین انواع لباس های بچه و بزرگسال و... می باشد. می توان از این گل حریر ساتن سایز بزرگ گه به رنگ کرمی تیره تولید شده است مناسب برای استفاده در تزیین خانه ها و مجلس ها برای جشن ها و مولودی ها و جشن تولد ها استفاده نمود. این گل حریر ساتن دارای رنگ تیره است که به دلیل که شبیه گل رز می باشد بسیار پر فروش است. ابعاد این گل حریر سایز بزرگ است که این مدل گل های تزیینی می باشد. این گل حریر دوزی شده را می توان به کمک نخ و سوزنی یا چسب های حرارتی به انواع وسایل پارچه ای خود متصل کرد و از آن استفاده نمود.

خرید بهترین گل حرید ها 

این گل حریر ساتن سایز بزرگ از پارچه ای از جنس حریر دوخته شده است. پارچه استفاده شده در این تکه دوزی بسیار درجه یک و خوش دوخت می باشد که می توان آن را بر روی انواع پارچه ها نصب نمود. گل حریر ساتن سایز بزرگ کرمی پر رنگ یک تکه دوزی بسیار زیبا و دخترانه می باشد. این گل حریر ساتن سایز بزرگ را می توان به دو صورت نوار ( متری) و اپلیکه ای (تکی ) از خرازی آنلاین قیطون خریداری نمود. برای دیدن انواع گل تزیینی حریر دوزی شده کافی است بر روی گل حریر کلیک نمایید.

Read moreShow less
جزئیات محصول
1010001128

مشخصات

رنگ نوار
کرمی
جنس
حریر دوزی شده
سایز
بزرگ
رنگ
کرمی تیره
مدل
گل دار
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in