Click for more products.
No produts were found.
×

گل حریر ساتن سایز بزرگ کرم روشن

گل حریر ساتن سایز بزرگ کرم روشن را می توان برای استفاده در انواع لباس ها و پتو و وسایل پارچه ای می باشد که می توان آن را در انواع مکان های این وسایل استفاده نمود. گل حریر ساتن سایز بزرگ کرم روشن دارای گل های پر گلبرگ می باشد که می تواند زیبایی خاص و ویژه ای را به وسایل شما می دهد. گل حریر ساتن سایز بزرگ کرم روشن به دو صورت خریداری نمایید.

Read moreShow less
25,000 تومان بدون مالیات
قیمت مصرف کننده
خرید متری یا تکی

خرازی آنلاین قیطون امکان مشاهده قیمت عمده و سفارش آنلاین برای همکاران عزیز را راه اندازی کرده است. در صورت تمایل به مشاهده قیمت عمده محصولات خرازی درخواست خود را ثبت نمایید .

درخواست مشاهده قیمت همکاری

ارجاع:
1010001128
علاقه مند0
افزودن برای مقایسه0
به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید
محصولات مرتبط
توضیحات

گل حریر ساتن سایز بزرگ کرم روشن

امروزه خیاط ها در کار ها و دوخت های خود از این مدل تکه دوزی ها استفاده می کنند. این گل های تزیینی حریر دوزی شده مناسب برای تزیین انواع لباس های بچه و بزرگسال و... می باشد. می توان از این گل حریر ساتن سایز بزرگ گه به رنگ کرمی روشن تولید شده است مناسب برای استفاده در تزیین خانه ها و مجلس ها برای جشن ها و مولودی ها و جشن تولد ها استفاده نمود. این گل حریر ساتن دارای رنگ کرمی است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می نماید. سایز این گل حریر سایز بزرگ این مدل گل های تزیینی می باشد. این گل حریر دوزی شده را می توان به کمک نخ و سوزنی یا چسب های حرارتی به انواع وسایل پارچه ای خود متصل کرد و از آن استفاده نمود.

گل حریر کرمی رنگ

این گل حریر ساتن سایز بزرگ از پارچه ای از جنس حریر دوخته شده است. پارچه استفاده شده در این تکه دوزی بسیار درجه یک و خوش دوخت می باشد که می توان آن را بر روی انواع پارچه ها نصب نمود. گل حریر ساتن سایز بزرگ کرمی روشن یک تکه دوزی بسیار زیبا و دخترانه می باشد. این گل حریر ساتن سایز بزرگ را می توان به دو صورت نوار ( متری) و اپلیکه ای (تکی ) از خرازی آنلاین قیطون خریداری نمود. برای دیدن انواع گل تزیینی حریر دوزی شده کافی است به سایت ما مراجعه نمایید. .

Read moreShow less
جزئیات محصول
1010001128

مشخصات

رنگ نوار
کرمی
کشور سازنده
ایران
جنس
حریر دوزی شده
سایز
بزرگ
رنگ
کرمی روشن
مدل
گل دار
بازخورد‌ها
بدون نظر

Menu

اینستاگرام

واتساپ

تماس

قیمت همکار

دسترسی

اشتراک گذاری

برای ذخیره محصولات دوست داشتنیتون لاگین کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

Sign in